Dotacje na rozwoj firmy jednoosobowej 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W tym jednym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Ale jego sklep nie miał jedynie artykułów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z poradą przychodzi firma Comarch, jeden z najgrubszych twórców oprogramowania na Naszym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i owoców. Wykonywa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a jednocześnie mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla poszczególnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To tak dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.