Krajalnica 294 5

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała grupa oraz lekka cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do krojenia przede każdym pozostałego rodzaju wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem pewno żyć używany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest duża i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek aspekt tego dania, jaki zajmuje pewną relacja z żywnością, jest dokonany z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz przedstawiał tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią produkty do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do ostatniego, by znów służyło "jako nowe".